Kabaretobranie 2017

Czyli

IX Zielonogórska Noc Kabaretowa

05.08.2017/sobota/19.30

Przenosimy Jubileusz na jesień


Jubileusz zbliża się wielkimi krokami


Szykujemy program specjalny, wielu Artystów.! Zapraszamy stałych bywalców, rezerwujcie czas.

Spot promocyjny - Kabaretobranie 2017

Kabaretobranie 2017 czyli IX Zielonogórska Noc Kabaretowa

5 sierpnia/sobota/ godz. 19.30 Amfiteatr w Zielonej Górze
Jak co roku, na początku sierpnia, Zielona Góra stanie się stolicą polskiego kabaretu, więc jeśli chcesz poczuć puls polskiej satyry, musisz z nami być. O humor najwyższej klasy zadbają tego wieczoru tak znakomici artyści jak :
Jerzy Kryszak, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Stanisław Tym, Wojtek Fiedorczuk (stand-up) Kabaret Pod Wyrwigroszem, Kabaret Formacja Chatelet, Kabaret Rewers (gospodarz wieczoru), Kabaret Chyba, Kabaret z Konopii i inni.

Oprawę muzyczną przygotuje tradycyjnie zespół muzyczny Krzysztofa Mrozińskiego. Kabaretobranie to wydarzenie dobrze znane i rozpoznawalne w Polsce. Hasłem przewodnim IX Zielonogórskiej Nocy kabaretowej będzie „Nasza klasa”. Z humorem o nowym roku szkolnym, w nowej rzeczywistości i premierowych tekstach opowie kabaret Rewers. Gościnnie pojawi się z nimi Mikołaj Cieślak. Czy zagra on role szkolnego wuefisty, dyrektora czy woźnego? Tego dowiesz się jedynie oglądając Kabaretobranie 2017. Będzie dużo premier przygotowanych specjalnie na ten wieczór oraz hitów kabaretowych, a całość potrwa 3godziny. Po raz pierwszy zagości u nas Kabaret Pod Wyrwigroszem.

Wydarzenie w ramach Lata Muz Wszelakich, Patronat Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki

Drodzy Państwo, Kabaretobranie już za okrągłe 16 dni

Aby zachęcić Państwa do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu, zapraszamy do zakładki "Multimedia", gdzie możecie obejrzeć zdjęcia z zeszłego roku. Ale, czy trzeba do tego kogokolwiek zachęcać? Chyba tylko tych, którzy jeszcze nigdy "na żywo" nie mieli okazji w Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej uczestniczyć, bo stali bywalcy już dawno mają bilety, które z dnia na dzień znikają jak świeże bułeczki.

Barwne, wesołe, wyjątkowe, niepowtarzalne, nadzwyczajne,..... tak można określić każde Kabaretobranie, które odbywa się tylko u Nas w Zielonej Gorze! Tak będzie i w tym roku, a może nawet lepiej? Tych, którzy chcą się przekonać o tym na własne oczy, zapraszamy już 6 sierpnia na widownię zielonogórskiego amfiteatru :) Warto! Naprawdę ;)

Czytaj więcej

Kabaretobranie 2016 czyli VIII Zielonogórska Noc Kabaretowa na żywo z Polsatem

„Bądź Kabareto-fit !”

Wystąpią:

- Andrzej Grabowski
- Mikołaj Cieślak,
- Katarzyna Zielińska 
- Grzegorz Halama
- Kabaret Nowaki
- Kabaret Łowcy.B

- Kabaret Czesuaf
- Kabaret Rewers (gospodarz wieczoru)
- Kabaret Chyba
- Chór Sound`N`Grace
- prowadzenie: Paulina Sykut - Jeżyna
- Zespół Krzysztofa Mrozińskiego

Artyści z humorem zajmą się tematem diety, odchudzania, zdrowej żywności i zdrowego stylu życia.
Na scenie zobaczymy Andrzeja Grabowskiego w premierowym monologu o sporcie i teściowej.

Tradycyjnie już, pojawi się Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, w skeczu napisanym specjalnie na ten wieczór przez Roberta Górskiego.

Czytaj więcej

Tydzień do rozpoczęcia VII Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej!

Szanowni Państwo, do rozpoczęcia VII Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej pozostało niewiele ponad tydzień czasu!

 

Od niedawna w Telewizji Polsat można obejrzeć zwiastun zapowiadający Kabaretobranie, które stało się już jedną ze sztandarowych polsatowskich imprez. Do udziału w niej zapraszają Państwa m.in. Jerzy Kryszak, Artur Andrus, Kwartet Obsession i wschodząca Gwiazda muzyki Rock Polo, czyli Sławomir;) Zwiastun możecie Państwo obejrzeć również na naszej stronie.

Czytaj więcej

ALE CYRK!!!

W tym roku Kabaretobranie odbędzie się pod hasłem: ALE CYRK!!! 

W związku  z tym na trzy i pół godziny artyści kabaretowi przeniosą się na arenę cyrkową bawiąc Państwa słowną ekwilibrystyką :) Nie zabraknie również magii... Za sprawą najsłynniejszego iluzjonisty w Polsce przeniesiecie się Państwo w świat fikcji, urojeń i wzrokowych halucynacji:)

Jeśli CYRK to również artyści cyrkowi, akrobaci i żąglerzy, a to zapewni "Grupa Eight", która przyjedzie do Państwa z Torunia, czyli miasta w którym ludzie potrafią wstrzymać Słońce i ruszyć Ziemię. Także Nasi Drodzy Widzowie – uwaga na wstrząsy:) 

Żywiołowiści i iście magicznych sztuczek nie zabraknie również przy występie naszego kolejnego artysty, rodzimej grupy Break Dance -  „Tabasco Break Rebels”.

Czytaj więcej

Sprzedaż biletów

Mimo iż sprzedaż biletów na Kabaretobranie trwa dopiero tydzień, to impreza wzbudza ogromne zainteresowanie i bilety znikają w tempie ekspresowym;)

Na ponad miesiąc przed datą naszego wydarzenia miejsca w sektorze A są prawie w całości wyprzedane. Zapraszamy Państwa do zakupu biletów z miejscówką w sektorach B i C, bo ich liczba jest ograniczona i maleje z dnia na dzień.

Zapraszamy zatem do zakładki Bilety, gdzie po kliknięciu na logotyp wybranej bileterii, możecie Państwo za jej pośrednictwem dokonać wyboru i zakupu biletów, jak i do punktów sprzedaży bezpośredniej. Poniżej lista wszystkich punktów.

Czytaj więcej

  • Na żywo
  • ZAPRASZA