Kabaretobranie 2017

Czyli

IX Zielonogórska Noc Kabaretowa

05.08.2017/sobota/19.30

Kabaretobranie 2017 czyli IX Zielonogórska Noc Kabaretowa

5 sierpnia/sobota/ godz. 19.30 Amfiteatr w Zielonej Górze
Jak co roku, na początku sierpnia, Zielona Góra stanie się stolicą polskiego kabaretu, więc jeśli chcesz poczuć puls polskiej satyry, musisz z nami być. O humor najwyższej klasy zadbają tego wieczoru tak znakomici artyści jak :
Jerzy Kryszak, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Stanisław Tym, Wojtek Fiedorczuk (stand-up) Kabaret Pod Wyrwigroszem, Kabaret Formacja Chatelet, Kabaret Rewers (gospodarz wieczoru), Kabaret Chyba, Kabaret z Konopii i inni.

Oprawę muzyczną przygotuje tradycyjnie zespół muzyczny Krzysztofa Mrozińskiego. Kabaretobranie to wydarzenie dobrze znane i rozpoznawalne w Polsce. Hasłem przewodnim IX Zielonogórskiej Nocy kabaretowej będzie „Nasza klasa”. Z humorem o nowym roku szkolnym, w nowej rzeczywistości i premierowych tekstach opowie kabaret Rewers. Gościnnie pojawi się z nimi Mikołaj Cieślak. Czy zagra on role szkolnego wuefisty, dyrektora czy woźnego? Tego dowiesz się jedynie oglądając Kabaretobranie 2017. Będzie dużo premier przygotowanych specjalnie na ten wieczór oraz hitów kabaretowych, a całość potrwa 3godziny. Po raz pierwszy zagości u nas Kabaret Pod Wyrwigroszem.

Wydarzenie w ramach Lata Muz Wszelakich, Patronat Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki

  • Na żywo
  • ZAPRASZA