Kabaretobranie 2017

Czyli

IX Zielonogórska Noc Kabaretowa

05.08.2017/sobota/19.30

ALE CYRK!!!

W tym roku Kabaretobranie odbędzie się pod hasłem: ALE CYRK!!! 

W związku  z tym na trzy i pół godziny artyści kabaretowi przeniosą się na arenę cyrkową bawiąc Państwa słowną ekwilibrystyką :) Nie zabraknie również magii... Za sprawą najsłynniejszego iluzjonisty w Polsce przeniesiecie się Państwo w świat fikcji, urojeń i wzrokowych halucynacji:)

Jeśli CYRK to również artyści cyrkowi, akrobaci i żąglerzy, a to zapewni "Grupa Eight", która przyjedzie do Państwa z Torunia, czyli miasta w którym ludzie potrafią wstrzymać Słońce i ruszyć Ziemię. Także Nasi Drodzy Widzowie – uwaga na wstrząsy:) 

Żywiołowiści i iście magicznych sztuczek nie zabraknie również przy występie naszego kolejnego artysty, rodzimej grupy Break Dance -  „Tabasco Break Rebels”.

 

Funkcję mistrza ceremonii obejmie jak co roku, Krzysztof  Ibisz, a gospodarzem wieczoru będzie Kabaret Rewers, nowe dziecko sceniczne artysty dobrze znanego z kabaretu Ciach i serialu „Spadkobiercy” Janusza Rewersa.  

O najlepsze żarty z areny małżeńsko-obyczajowej zadbają: Łowcy.B, Formacja Chatelet, Na Koniec Świata, Słoiczek po Cukrze, nowy w naszym składzie Kabaret Rak i inni...

Swoją urodą będzie czarował najpiękniejszy kwartet smyczkowy na świecie - Kwartet Obssesion. 

Będzie to niezapomniany wieczór, na którym żarty będą wyskakiwały niczym królik z kapelusza!

Zapraszamy do zakupu biletów, bo zostało ich już naprawdę niewiele, a naprawdę warto być uczestnikiem tego niesamowitego, pełnego wrażeń i emocji wydarzenia!

  • Na żywo
  • ZAPRASZA