Kabaretobranie 2017

Czyli

IX Zielonogórska Noc Kabaretowa

05.08.2017/sobota/19.30

Kabaret REWERS - Gospodarz Wieczoru

Rewers jest połączeniem 20 - letniego doświadczenia Janusza Rewersa i Andrzeja Kłosa, z talentem, energią, spontanicznością Anny Olechnowicz i Macieja Wojciechowskiego.

Bez żadnej przesady można powiedzieć, że to jedyna taka grupa na polskiej scenie kabaretowej, gdzie spotkały się różne pokolenia artystów i jest to mieszanka kabaretowo-wybuchowa.

Kabaret pod koniec roku 2014 i działa przy Zielonogórskim Ośrodku Kultury, a mentalnie związany jest z Zielonogórskim Zagłębiem kabaretowym i kultowym klubem „Gęba”.

Już w pierwszym roku swej działalności wystawił dwa swoje premierowe programy i wziął udział w największych wydarzeniach telewizyjnych takich jak: Płocka Noc Kabaretowa 2015 – TVP2, Kabaretowanie 2015 z Polsatem (jako gospodarz), Latający Klub Dwójki TVP2.

 

  • Janusz Rewers – aktor, tekściarz, motor napędowy. W latach 1994-2014 lider i tekściarz Kabaretu Ciach. Znany jako „czarny charakter” Frank Dealey z serialu improwizowanego Spadkobiercy TV4,
  • Ania Olechnowicz - aktorka z niebywałym talentem, jeszcze większa urodą oraz dyplomem PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Filia we Wrocławiu,
  • Maciej Wojciechowski – fanatyk improwizacji kabaretowej z grupy FRUUU, dzięki naturze patrzy na wszystkich z góry,
  • Andrzej Kłos – niewidoczny na scenie za to bardzo obecny w tekstach. Wcześniej autor większości hitowych skeczy Kabaretu Ciach.

Wszyscy wszechstronni, utalentowani i błyskotliwi prezentują profesjonalny i świeży poziom wykonawczy. Z nieprzeciętną wyobraźnią artystyczną komentują sprawy społeczne i absurdy życia codziennego. Młodość i doświadczenie, czy to możliwe? Tak! Ale tylko w Kabarecie REWERS, jedynym takim kabarecie w Polsce!

  • Na żywo
  • ZAPRASZA